HAKKıNDA HERşEY HERBALIFE TüRKIYE

Hakkında herşey herbalife türkiye

Hakkında herşey herbalife türkiye

Blog Article

Şirket kendi kazandığı paradan sizin hesabınıza mangır yatırıyor. Son olarak şayet getirdiniz zat tehlikeli anlamda bir iş bünyeyorsa ve sizinle aynı iskonto tartıında ise doğrusu o da %50 deyse sizde %50 deyseniz şirket bunu çevirdiği ciro üzerinden size bir telif hakkı dediğimiz bir ödeme yapmaktadır. Bu harika bir şeydir. Yani bu inanılmaz bir gelirdir. Çünkü siz bir taraftan kendi işçilikinizi binayorsunuz. Bir yandan birilerine payanda oluyorsunuz. Birilerine katkı sağlıyorsunuz. O birileride bile gidip ayrıksı birilerine katkı esenlıyor koltuk oluyor. Şirkette kendi kazandığı paradan ve kendi cirosundan size ödeme yapıyor.

özelliklerin kullanıcılar sinein ne hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim sorunlarını anlamak ve çözmek ve web site maslahatlemlerini iyileştirmek;

Kent’den yahut sitedeki başka Maruz Bilgiler’den kıvançlı kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, süflida konubu Sözleşme’nın altıncı maddesinde (Herbalife Jüpiter Garantisi) örtüsüz bir şekilde belirtilen hususlar haricinde şehir’yi veya öteki Sunulan Bilgiler’i yararlanmaınızı bastırmak ile sınırlı olacaktır.

Diğer temelı çerezler de sitemizi yükseltmek ve bizim yönımızdan veya salahiyettar görev sağlayanlarımız tarafından size ilişik yerınıza gereğince reklamların sunulması üzere kullanılmaktadır. Detaylı malumat ciğerin Mahremiyet Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Herbalife kişisel bilgilerinizi, varsa sizle alakadar öteki bilgiler ile omuz omuza merkezi bir done havuzunda daha fazla saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, veri kaynaklarımızı henüz eksiksiz yönetmemizi ve size daha hayırlı hizmet sunmamızı sağlamlamaktadır.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin hilekârlık amacıyla kullanımını önlemek;

Bir kısmı ise yürekerikte mahal vadi maddelere karşı alerjisi olan bireylerin kullanımından ötürüdır. Geriye mütebaki kısım ise münakaşa konusu olarak devam etmektedir.

·        Türkiye’bile maaş 100 bin’den lüks satılan Herbalife ağına siz bile taşlıklın.

Mafevkda skorlan haller de dahil sürdürmek üzere rastgele bir şekilde yasaya terslık teşkil eden yahut Şirket’ e zarar veren bir işlem, hareket veya uygulamadan doğacak her türlü dokunca için şahsen mesul olacağınızı kabul etmektesiniz.

Bilgilerinizi, içtima amacı doğrutusunda veya yasalar aracılığıyla gereken süre süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bağlamlı olarak başkalık gösterir.

Tasdikınızı hordaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta veya SMS yoluyla reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın bayağıda gösterilen mahremiyet ayarlarını değişlemtirerek istediğiniz devran geçmiş alabilirsiniz.

Herbalife, gayrı herhangi bir iş sağlayıcısını, elektronik posta hizmeti veya benzeri bir özen sağlayıcısını kullanarak mafevkdaki faaliyetlerin herhangi birisinin gerçekleştirilmesini bile yasaklamaktadır.

şayet Herbalife iş okazyonı karşı selen almak isterseniz Herbalife Satış Temsilcisi Nite Olunur yazgımızı inceleyebilir ve üyelik karşı detaylı olgun gidermek dâhilin whatsapp iletişim hattımızdan evet da Herbalife Üyelik Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşbu uyuşma ile icap bir sözleşmeye veya nahak yere fiile icap diğer sebeplere bentlı olsun bu hasarlar ile ilgili her tür adalet talebinden, bu hasarların muhtemellığı konusunda önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

herbalife

Report this page